8 cze 2017

Stop dla GMO - aktualizacja co nam funduje rząd

Stop dla GMO - aktualizacja co nam funduje rząd


Kolejny "polski" rząd chce nam zafundować uprawy GMO ( jakby nie wystarczyło że GMO jest już w produktach jako składnik , że jest w paszy dla zwierząt , że dzięki podpisaniu CETA będzie sprowadzana żywność GMO ze stanów i Kanady bez ograniczeń !), w celu przejęcia całkowitej kontroli żywności przez Monsanto, czyli władzy nad nami, i w celu holokaustu narodu polskiego ( choroby , rak, śmierć, bezpłodność )

Własnie odbyło się w sejmie drugie czytanie proponowanej ustawy wprowadzającej na teren Polski uprawy GMO.

Wyraź sprzeciw TUTAJ 


Dopisek aktualizacja :


Rozmowa z panią Jolantą Dal z koalicji Polska Wolna od GMO, która opisuje ze szczegółami jak posłowie rozgrywają ( tak to właściwe słowo) kwestie wprowadzenia GMO do Polski powołując się na NIEISTNIEJĄCE regulacje UE. ( notabene tak samo było jak wprowadzono ustawę o licznikach inteligentnych w domach mieszkalnych, również dyrektywa unijna nie nakazywała a zalecała jedynie, natomiast media, rząd i posłowie wciskali kit Polakom że unia nakazała )

W konsekwencji, mimo sprzeciwu społecznego przygotowali zapisy ustawy o GMO, które dopuszczają tworzenie stref GMO w Polsce.

Dzisiaj odbyło się posiedzenie Podkomisji w sprawie nowelizacji ustawy o GMO.

Widać jasno, że kolejny rząd pracuje na rzecz koncernów a nie na rzecz Polaków, mimo ciągłych deklaracji troski o zdrowie i dobrobyt Polaków.

Wcześniejsze deklaracje ministra:

Prof. Jan Szyszko podczas posiedzenia sejmowej Komisji Ochrony Środowiska Zasobów Naturalnych i Leśnictwa i Komisji Rolnictwa , 21.04.2017 r.

"Będę stał na stanowisku, że Polska ma być całkiem wolna od GMO. Obojętnie, który minister będzie szefem resortu.....Polska musi być wolna od GMO nie tylko w teorii"

A tutaj realne działanie wręcz przeciwne:

0 komentarze :

Prześlij komentarz